Devran Motor Yatakları ve Burçları olarak sizlere aradığınız ürünü bulmanızda yardımı olmak isteriz! Ürünleri İncele

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Devran Motor Yatakları ve Burçları Sanayi 1967 yılında, otomotiv sektörü yedek parça alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuş ve halen 20.000 m2 açık, yaklaşık 6.000 m2 kapalı alanda, müşteri memnuniyeti odaklı üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket, çelik kılıflı bronz, çelik kılıflı alüminyum-kalay alaşımları ve beyaz metal malzemeleri kullanarak 4.000 çeşitten fazla motor yatağı, piston kol burcu, akson burcu, eksantrik yatağı ve krank ayı üretmektedir.

Devran Motor Yatakları ve Burçları 500’ün üzerinde çalışanı ile aylık 2.000.000 adet üretim kapasitesine ulaşarak; Türkiye’nin önde gelen burç, yatak üreticisi ve ihracatçısı haline gelmiştir. Üretim tecrübesi ve kalitesini ISO 9001 ile IATF 16949 kalite belgelerini almak suretiyle pekiştirerek yurt içi, yurtdışı ana sanayi, montaj ve yan sanayi firmalarının öncelikli tercihleri arasında yerini almıştır.

DEVRAN ve WILDCAT markalı ürünler başlıca otomobil, hafif ticari, kamyon, otobüs, ağır ticari, traktör, tarım makinaları, iş makinaları, gemi, demiryolu taşıma araçları, jeneratörler, kompresörler, su ve yağ pompaları imalatçı ve yedek parça tedarikçilerine hitap etmektedir. Devran Motor Yatakları ve Burçları Sanayi, gelişen teknoloji, yeni araç çeşitleri ve değişen müşteri taleplerine cevap verebilmek için dinamik AR-GE yapısıyla hızlı çözümler sunmaktadır.